Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet Akalın kaçamakta

Demet Akalın kaçamakta

Aralarında aşk dedikodusu çıkan Demet Akalın ile Murat Boz, önceki akşam saat 22.00'de rezervasyon yaptırdıkları Kanlıca Körfez restoranda buluştu.

Saatlerce sohbet ettiler
Kanlıca Körfez restorana aynı arabayla gelen Demet Akalın ile Murat Boz, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet etti. Her iki sanatçının menajerinin de bulunduğu yemekten sonra Boz ile Akalın, tekrar aynı arabaya binerek uzaklaşmak istedi. Bu esnada ikiliyi görüntülemek isteyen ikiliyi, Akalın'ın menajeri devreye girerek engelledi.

'Demet'e bayılıyorum'
Demet Akalın, sık sık darılıp barıştığı Oğuz Kayhan'dan "Bu sefer her şey bitti. Geri dönüş yok" diyerek 15 gün önce ayrılmıştı. Bu ayrılığın ardından Boz'un "Demet çok seksi bir kadın, ona bayılıyorum" demesi ikili arasındaki aşk dedikodularına neden olmuştu. Akalın, dün geceki yemekle ilgili olarak, "Murat'la Anadolu turnesine çıkacağız. Vereceğimiz konserleri konuştuk" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
388
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.