Magazin

Demet Akalın çok kızgın

Demet Akalın çok kızgın

Ayrıldığı eşi Oğuz Kayhan'ın, "Onun kumaşı iyi değilmiş" açıklaması üzerine Demet Akalın, "İnsan soyadını verdiği bir kadın için bunu söyler mi? Onun yüzünü şeytan görsün" dedi.

Ayrılıp, barışmaları yılan hikayesine dönen Demet Akalın-Oğuz Kayhan cephesinde sular durulmuyor. Boşandıktan sonra birçok kez bir araya gelen, birkaç hafta önce de baş başa tatil yapan ikili arasındaki ipler tamamen koptu.

Önceki gece Nişantaşı'ndaki STNBL adlı gece kulübünde Deniz Seki'yi dinlemeye giden Oğuz Kayhan, mekandan çıkarken Akalın için "Onun kumaşı kötüymüş. Gün geçtikçe nasıl biri olduğunu daha iyi anladım" demesi, genç şarkıcıyı çok üzdü. Şu sıralar 27 Şubat'ta Londra'da vereceği konsere hazırlanan Demet Akalın, "Bir insan soyadını verdiği için bunları nasıl söyler? Çok ayıp etti! Artık onun yüzünü şeytan görsün. Ne kadar yanılmışım! Demek ki amacı şöhret olmaktı, bunu çok güzel başardı" dedi.

"Alçak" isimli şarkısına klip çekerek Oğuz Kayhan'a gönderme yapmaya hazırlanan Akalın, "Bundan böyle onun adını dahi duymak istemiyorum" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.02.2007
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.