Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demet Akalın: Çocuk istedim

Demet Akalın: Çocuk istedim

Demet Akalın: İbrahim Kutluay ile yaşadığım ilişkimin bitmesinden sonra intiharın eşiğinden döndüm.

Oğuz Kayhan ile ayrılmalarının temelinde çocuk istememesinin yattığını belirten Akalın, geçmiş ilişkisinde çocuk yapmayı çok istediğini ama eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın istemediğini söyledi.

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Dobra Dobra'ya dün olaylı ayrılığı ile gündeme oturan Demet Akalın ve evlilik danışmanı Selin Karacehennem konuk oldular.

Akalın bu konudaki düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi. 'Geçmişteki ilişkimde çocuğu istiyordum. Ben zamanında intiharın eşiğinden döndüm. Bunlar insanın sonraki hayatında öne çıkıyor. Belki de o yüzden istemiyorum. Belki bir, iki sene sonra düşünebilirim. Ama şimdi kendimi hazır hissetmiyorum'

Demet Akalın, Oğuz Kayhan'la ani bir kararla başlayan ve yine ani bir kararla boşanma mahkemesine uzanan evliliklerinde yaşananları 'Dobra Dobra'da anlattı.

Evlenme ve boşanmalarıyla ilgili reklam evliliği iddialarını reddeden Akalın tam tersine evlendikten sonra albüm satışlarının durduğunu söyledi. Boşanmaya götüren belli bir neden göstermekte zorlanan Akalın, küçük şeylerin birikerek ilişkiyi yıprattığını söyledi.
1122
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.