Magazin

Demet Akalın 18 yaşında

Demet Akalın 18 yaşında

Pop şarkıcısı Demet Akalın, vücudunun 18 yaşında olduğunu söyledi. Kuşadası'nda bir plaj partisinde sahne alan ve gördüğü büyük ilgiden memnun kalan Demet Akalın, vücudunun 18 yaşında olduğunu söyledi.

Kuşadası Kadınlar Denizi'ndeki Miracle Beach Club'da izdiham yaşanan plaj partisinin ardından gazetecilere açıklama yapan ünlü şarkıcı, böyle zinde ve genç görünmesinin vücut dilinin 18 yaşında olmasından kaynaklandığını belirterek, "Yaşım önemli değil ama vücudum 18 yaşında" dedi.

Plaj partilerini ve plajlarda sahne almayı çok sevdiğini belirten Demet Akalın, zaman zaman kendisini izleyenlerle de şakalaşarak, "Plaj kıyafeti ile akşamları sahne almak isterdim, fakat akşam gelenler buradakiler kadar masum
olmuyor o yüzden bu kıyafetlerle akşam sahne almıyorum. Sizler böyle tatil yaparak eğleniyorsunuz. Ben ise sürekli çalışıyorum. Ne zaman yiyeceğim bu paraları bilemiyorum. Çocuk yapmak gibi bir planım yok. 34 yeğenim var. Bütün mal varlığımı onlarla yiyeceğim. Bir anneannem var, 90 yaşında, Allah bize de o kadar bir yaşam versin" diye konuştu.
(Posta)
Yayın tarihi: 05.08.2007
508
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.