Magazin

'Deli gibi seviyorum'

'Deli gibi seviyorum'

Ünlü şarkıcı Britney Spears, nişanlısı ile ayrılacakları dedikodularına böyle cevap verdi.

Jason Trawick-Britney Spears

Forbes dergisinde 58 milyon dolar ile 2012’nin en çok kazanan kadın müzisyeni olarak yer alan Britney Spears, bu başarısını özel hayatının iyi gitmesine borçlu olduğunu söyledi. Radar Online adlı sitenin Jason Trawick ile evliliklerini iptal edeceklerine ilişkin haberinin ardından açıklama yapan ünlü şarkıcı, nişanlısını deli gibi sevdiğini söyledi.

People dergisine yaptığı açıklamada 2012’nin kendisi için muhteşem bir yıl olduğunu, bu başarıyı özel hayatının iyi gitmesine borçlu olduğunu ifade eden Spears, “Durum ne olursa olsun, Jason her zaman sevildiğimi ve güvende olduğumu hissettiriyor” dedi. Radar Online, şarkıcının nişanlısı ile ayrılmak üzere olduğuna ilişkin yayınladığı haberde, çiftin arasının aylardır kötüye gittiğini, artık bir çözüm bulmak zorunda hisseden ikilinin ne yapacaklarına karar verecekleri bir tatile çıkacaklarını iddia etmişti.

Yayın tarihi: 23.12.2012
549
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.