Magazin

'Defol git karınla boşan!'

'Defol git karınla boşan!'

Aylin Coşkun adının 'Barbie Operasyonu'na karışmasına neden olan Galatasaraylı futbolcu Necati Ateş'i eleştiri bombardımanına tuttu. Coşkun açıklamalarını sert bir dille sürdürdü.

Aylin Coşkun: 'Galatasaraylı futbolcu Necati Ateş, satıcılarından birine 'Bu kız çalışıyor mu? Mutlaka araştırıp bul' diye beni sormuş'Aylin Çoşkun, Ateş'e duyduğu öfkeyi şu sözlerle dile getirdi.

'Bu adama çok sinirlendim. Tanımıyorum, etmiyorum. Evli barklı adamsın böyle bir şey yapacaksan, defol git karınla boşan öyle yap. Benim adımı kullanma, kimin adını kullanıyorsan kullan. Ben böyle tiplerden değilim'

Aylin Coşkun, 'Size Anne Diyebilir miyim' evinden Şale'yi kastederek: 'Benim böyle şeylerle asla işim olmadı. Sokakta bu yarışmalardan çıkan kızlardan birini Profilo'nun önünde gördüm. Çok kısa bir mini etek giymişti. Çok yadırgadım. Bazı tipler vardır. Kendilerini belli ederler. Ben buradayım demek için böyle abuk sabuk giyinirler" sözleriyle yeni bir tartışmayı başlattı. Telefonla programa bağlanan Şale, Coşkun'la sert bir tartışma yaşadıktan sonra, kendisini para ile ilişkiye girenler kategorisine soktuğu için Aylin Coşkun'u mahkemeye vereceğini söyleyerek sözlerini noktaladı.
Yayın tarihi: 02.12.2006
707
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.