Magazin

Defne'yi kaçırtan yazı

Defne'yi kaçırtan yazı

Boşanmak üzere olduğu eşinin evin bütün duvarlarına hatta tavanlara kadar çok özel bir boyayla yazdığı sözler çıldırttı.

Boşanma davası açtığı eşi Eren Talu'nun özel bir boya ile evinin tüm duvar ve tavanına yazdırdığı bu sözleri bir türlü silemeyen Defne Samyeli, çareyi evden kiraya çıkmakta buldu.

Mimar eşi Eren Talu ile boşanma süreci olaylı geçen Defne Samyeli'nin evi terk ettiği ortaya çıktı. Bunun nedeni ise Talu'nun evin bütün duvarlarına hatta tavanlarına kadar silinmez çok özel bir boyayla yazdığı 'I Love You' yazıları. Samyeli'nin yıllar önce çıkardığı "Sensiz Seninle" isimli şarkısının sözlerinin de duvarlarda yazılı olduğu öğrenildi.

Evin neresine gitse bu yazılarla karşılaşan ve üzerlerini kapatmayı bir türlü başaramayan Samyeli, çareyi evde çıkmakta buldu. Ünlü sunucu, Yeniköy'de sosyetenin tercih ettiği deniz ve orman manzaralı Armanlı sitesinden 4 bin dolara ev tuttu. Samyeli, dava sonuçlanana kadar çocuklarıyla yaşamını bu sitede sürdürecek. Bebek'te duvarları silinmez boya ile yazılı ev ise Samyeli'nin eşi için mahkeme kararıyla aldırdığı 90 günlük uzaklaştırma yasağı yüzünden boş kalacak.

(Vatan)
Yayın tarihi: 05.11.2009
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.