Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Defne de silikonlandı

Defne de silikonlandı

İstanbul Uluslarası Sanat ve Kültür Festivali'nin (İstancool), üçüncüsü bu yıl 25 - 27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

DEFNE SAMYELİ FOTOĞRAFLARI

Vakko'nun ana sponsorluğunda Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle gerçekleşen İstancool'un gala yemeği Esma Sultan Yalısı'nda düzenlendi. İstanbul 74'ün çatısı altında düzenlenen festivalin gala yemeği yerli ve yabancı çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı. Festival kurucu ortağı ve başkanı Demet Müftüoğlu Eşeli ile kurucu ortağı ve küratörü Alphan Eşeli'nin ev sahipliğinde düzenlenen gece kokteylle başladı. Davetliler boğaz manzarası eşliğinde kokteyl alanında bir araya gelip bol bol sohbet ettiler. Kokteylin ardından davetliler gala yemeğine geçtiler. Yemeğin ardından davetliler after partide eğlenceli vakit geçirdiler.

Defne de silikonlandı
14 yıllık eşi Eren Talu’yla geçen yıl boşanan Defne Samyeli gala yemeğine birlikte katıldığı kişiyi “Yakın arkadaşım” diye tanıttı. Samyeli arkadaşının otel ve halkla ilişkiler işleri yaptığını belirtti.Samyeli arkadaşının otel ve pr işleri yaptığını belirtti. Samyeli'nin derin dekolteli kıyafeti silikon yaptırdığını da gözler önüne serdi.

(Milliyet)

499
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.