Magazin

Defilede büyük rezalet!

Defilede büyük rezalet!

Mercedes-Benz moda şovu ünlü ziyaretçileriyle olduğu kadar 'Dünyanın en güzel mankenlerinden birinin kırdığı potlarla gündeme geldi.

California'da gerçekleşen Mercedes-Benz moda şovu ünlü akınına uğradı. İçlerinde Eva Longoria, Nicky Hilton ve Ali Larter gibi Hollywood'un tanıdık simalarının izlediği defilelerden birinde yaşanan bir olay şova damgasını vurdu.

14 yaşında mankenlik yapmaya başlayan ve geçmişte bir TV kanalının düzenlediği 'Dünyanın en güzel süpermodelleri' yarışmasında 25. seçilen eski manken/oyuncu Janice Dickinson Ed Hardy'nin şovunda kendisine ayrılan yeri beğenmedi. Basın mensuplarına daha yakın olabimek için başkası için tutulan bir koltuğa oturan Dickinson yapılan tüm uyarılara rağmen koltuğu terk etmedi.

Dickinson'ın 'Kimin oturacağı umrumda bile değil, burada ben oturacağım' dediği belirtilirken güzel mankenin defile sırasında söyledikleriyle çevresindekileri şok ettiği bildirildi.

Mankenler podyumda yürürken yüksek sesle kıyafetler hakkında yorum yapan Dickinson şunları söyledi: 'Bu tişrtlerin fiyatı olsa olsa 5 dolardır. Bunları Çin'de yapsan ancak o kadar eder!' Dickinson'ın bundan sonra Los Angeles'da gerçekleşecek herhangi bir defileye alınmayacağı belirtildi.
Yayın tarihi: 22.03.2007
940
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.