Magazin

Dedikodular arasında en güzeli!

Dedikodular arasında en güzeli!

Selanik milletvekili Elena Rapti, Kenan İmirzalıoğlu ile aşk haberlerine "Son dönemde aleyhime çıkan dedikodular arasında en güzeli" dedi.

kenan

Atina'da siyasi kulisler, Yunan parlamentosunun "en güzeli" Elena Rapti ileKenan İmirzalıoğlu arasında aşk yaşandığı söylentileri ile sarsıldı. Günler süren dedikodulardan sonra bir TV programına çıkan, komşuda erkeklerin gözdesi Elena Rapti, "Tamamen yalan ancak, son dönemde aleyhimde çıkan dedikodular arasında en güzeli" dedi.

Milliyet'in haberine göre; Selanik milletvekili Elena Rapti bir İstanbul hayranı, çok sık şekilde hafta sonlarını İstanbul'da geçiriyor. Elena-Kenan ilişkisi dedikodularına bu sık seyahatlerin "zemin hazırladığı" iddia ediliyor. Rapti açıklamalarında "Parlamento kulisinde bir başka milletvekili ile bir gazeteci arasında şaka olarak söylendi, ben bir şey demedim, söylenti çığ gibi büyüdü" dedi.

Elena yıllardır nişanlı olduğu avukat Yanis Marakakis ile ayrıldıktan sonra birkaç aydır yalnız olduğunu belirtti. Demokratia gazetesi haberi "Güzel Elena, yakışıklı Ezel ve Boğaziçi" manşetiyle duyurdu.

 

Kaynak: Sabah

Yayın tarihi: 06.04.2012
833
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.