Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dedelik yaşında babalık yarışında

Dedelik yaşında babalık yarışında

Yaşları 60'ı geçtiği halde 'delikanlı' ruhu taşıyan ünlüler, torun sevecekleri çağda, yeniden baba olmanın keyfini çıkarıyor. Onlar, 'dede' değil 'baba' olmayı seçiyor.

Bu yıl 60'ıncı yaşını kutlayan ünlü şarkıcı Rod Stewart ile 34 yaşındaki nişanlısı Penny Lancaster'ın bebek bekledikleri haberi, hayatlarının sonbaharında baba olan ünlüleri bir kez daha gündeme getirdi.

Eşler genç oluyor
Bu ünlülerden biri, Michael Douglas. Kendisinden 25 yaş küçük Catherine Zeta-Jones'la yaptığı evlilikten Dylan adında bir oğlu olduğunda, Douglas 53 yaşındaydı. The Rolling Stones'un solisti Mick Jagger'ın, yaşlandıktan sonra uslanacağını zaten kimse beklemiyordu. Jagger bu beklentileri boşa çıkarmayarak, 1999 yılında manken Luciano Morad'dan bir çocuk sahibi oldu. Jagger o sırada 55 yaşındaydı.

Betty dörtledi
Hollywood'un uslanmaz çapkını, 'Bonnie ve Clyde'ın unutulmaz oyuncusu Warren Beatty de ileri yaşlarda baba olma furyasına kapılanlardan. 1992 yılında Annette Benning'le evlenen ünlü oyuncunun bu evliliğinden dört çocuğu oldu. Beatty, baba olma heyecanını yaşadığı zamanlarda, sırasıyla 55, 57, 60 ve 63 yaşındaydı.

Woody 63'te baba oldu
Listenin 'yaşlılık' rekortmenlerinden biri de, Amerikalı ünlü yönetmen Woody Allen. Allen'ın, 1997 yılında evlendiği Soon-Yi Previn'den olan ikinci çocuğu Bechet doğduğunda, yaşı 63'tü.
453
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.