Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

David, Madrid'de ısrarlı

David, Madrid'de ısrarlı

David Beckham, Britanya'ya dönmeyi düşünmüyor. Geçtiğimiz ay Cavalli defilesine çıkan Victoria da yeni kariyer planlarını buna göre ayarladı.

Victoria ve David'ın fotoları sağda

Real Madrid oyuncusu David Beckham, Britanya'ya döneceği söylentilerine noktayı koydu: 'Çocuklarımın okulu kariyerimden uzun süreceğine göre, futboldan sonra bile buradayım'

Eski patronu Sven Goran Eriksson, David Beckham'ın Britanya'ya dönmeyi umduğunu ifade eden açıklamalarda bulunsa da Real Madrid'in yıldız oyuncusu, kendisi ve ailesinin bu niyette olmadığını açıkça belirtti.

Çiftin geçtiğimiz hafta, Madrid'de 4.5 milyon pound'a aldıkları yeni villalarını görmeye gitmeleri de bunu kanıtlıyor. Ayrıca çiftin altı yaşındaki çocukları Brooklyn ve üç yaşındaki Romeo, burada uluslararası bir okula gidiyor.

Acemi bir oyuncu gibi...
Beckham, Britanya'daki evinin her zaman duracağını belirtiyor. 2003'te taşındığı İspanya için ise "Kariyerimin sonuna kadar burada kalma isteğimi hiç saklamadım. Ayrıca çocuklarım burada okula gidiyor. Onların eğitimi benim kariyerimden uzun süreceğine göre, büyük ihtimalle futbol hayatımdan sonra da burada kalmaya devam edeceğim" diyor.

Eski Manchester United oyuncusu, İspanyol tarzı yaşama alışmanın başta zor olduğunu da itiraf ediyor: "Rahat olduğunuz bir ortamdan ayrılıyorsunuz. Manchester mükemmeldi, yıllarca birlikte oynadığım arkadaşlarım, ailem iki saatlik mesafedeydi. Sıfırdan başlamak korkutucuydu. Esas takımın soyunmak odasına giren acemi bir oyuncu gibi hissediyordum."
Beckham, daha korkutucu olanın kendisinden büyük imajı olduğunu da söylüyor: "Etrafımda benden ayrı bir kişilik var. Ondan kurtulmanın tek yolu insanların benimle tanışması. 'Normal' olduğumu ispatlamam gerekiyor."

Halkla bağlantı kurdular
Söylenenlere göre Beckham, 2004 Madrid terörist saldırısının ardından kurbanların ailelerini Bernabeu Stadyumu'na davet etmiş. İspanyolca röportajlar vererek ve ülkenin popüler merkezi El Corte Ingles'te alışveriş yaparak kendisini sevdirmiş. Çift geçtiğimiz şubatta Madrid'de doğan çocuklarına da Cruz adını verdi.

Bu arada Victoria da boş durmadı, moda kariyeri için kolları sıvadı. Rock&Republic Jeans'in tasarımcısı oldu, geçtiğimiz ay Roberto Cavalli için Milano'da modellik yaptı. Bu durumun Avrupa bağlantılarında işe yarayacağı söyleniyor. Belli ki çift uzun süre burada yaşamaya kararlı. (Hello)
441
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.