Magazin

Darp yok, şantaj var

Darp yok, şantaj var

Geçen cumartesi gecesi Aylin Aslım’la DJ’lik yaptığı Roxy bar çıkışı yoldan geçen bir kadına önce kafa attığı ardından da yerde tekmeleyip üzerine tükürdüğü öne sürülen ünlü rockçı Hayko Cepkin, sosyal medyadan tepki yağınca avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

50 bin TL istedi

Hayko Cepkin’in avukatı Dilek Şahbaz Yılmaz, darp raporu alarak karakola başvuran G.D.A isimli şahsın Cepkin’e “Kimsin sen be, o.... çocuğu, Ermeni p...çinin elini mi sıkıyorsunuz?” dediği ve boğazını sıkmaya çalıştığını ve aşırı alkol aldığı için de yere düştüğünü belirtti.Cepkin’in herhangi bir darp olayına başvurmadığının mobese kayıtlarında görüldüğünü belirten avukat Yılmaz, G.D.A ve avukatının daha sonra Cepkin’in menajerini arayarak Beyoğlu’nda bir mekânda buluştuklarını ve Cepkin’den tehditle 50 bin TL istediklerini, talepleri kabul edilmeyince de karakola gittiklerini öne sürdü. Emniyete teslim edilen mekândaki görüşme kayıtlarında G.D.A’nın yüzünde morluk olmadığına da dikkat çeken avukat, tehdit ve şantaj davası açtıklarını belirtti.

Taksim İlkyardım Hastanesi’nden aldığı, darp raporunu basınla paylaşan G.D.A ise “Avukatımla Cepkin’in menajerinin yanına benden özür dilenmesi için gittim. Şantaj yapmadım. Bunu ispat edemezler, beni yıpratmaya çalışıyorlar. Darp raporum ortada, doktorları da mı kandırdım?” dedi. (Milliyet) 


Yayın tarihi: 22.02.2013
1230
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.