Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Dargınlığın nedeni ortaya çıktı!

Dargınlığın nedeni ortaya çıktı!

Alişan, Çağla Şikel'e bir yarışma programı sunmayı teklif etti. Dostunu saf dışı bırakan Çağla, şovu eşi Emre Altuğ ile yaptı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Dargınlığın nedeni ortaya çıktı!
'YAPMAM' DEDİ AMA

Askerden dönünce farklı projelere imza atmak isteyen Alişan'ın hevesi kursağında kaldı. Ünlü şarkıcı, bir hevesle hazırladığı yarışma formatını o dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen Çağla Şikel'e götürdü. Ancak Çağla, "Artık televizyon programı yapmayacağım" diyerek Alişan'ın teklifini reddetti. Sonrası ise ilginçti.

HAMİLELİĞİ GİZLEDİ

Dostunun hazırladığı formatı kendininmiş gibi sahiplenip bir kanala sunan Çağla Şikel, diğer sunucu olarak da eşi Emre Altuğ'u belirledi. Ünlü çiftin, yaptıkları şovdan aylık kazançlarının ise 300 bin TL olduğu öğrenildi. Bu arada model, anlaşma yapılırken ikinci bebeğine hamile olduğunu da yetkililerden sakladı.

DARGINLIĞIN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

Bir süredir aralarının bozuk olduğu bilenen Çağla Şikel ile Alişan'ın; ünlü modelin attığı kazık yüzünden darıldığı ortaya çıktı.

Kaynak: Hürriyet


Foto galeri için tıklayın!
268
YORUMLAR

Sacma sapan bir aciklama! Bu aile boyu programi en az 20 yildir avrupa televizyonlarinda kullanilan bir format. Ne Cagla $ikelin nede Ali san in buldugu bir formattir. Insanlari bu kadar cahil zannetmeyin!

Kimi kandiriyorsunuz? 20.11.2011 16:13:41

çok yanlış ayıp hangi program yaptı şikel aile boyu diye yarışma programıydı tutlmadıki haram para şikelin kazandıgı

esma ünal 14.10.2011 23:16:23
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.