Magazin

Dallas yönetmensiz kaldı!

Dallas yönetmensiz kaldı!

1980'li yılların efsane dizisi 'Dallas' için kamera arkasına geçmesi planlanan yönetmen Robert Luketic, projeden ayrıldı.

İnternet'teki 'imdb' sitesinin haberine göre, 'yılan hikayesine' dönen film için tam mesafe kat edilmişken bu kez de yönetmen Luketic ile yapımcıların arası açıldı.

'Bu Nasıl Sarışın' adlı filmle tanınan genç yönetmen Luketic, yapımcıların oyuncu seçimini beğenmeyerek projeden ayrıldı. Yönetmenin hangi oyuncuları beğenmediğine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

Oyuncuları beğenmedi
Luketic'ten boşalan yönetmen koltuğuna 'Doktor Dolittle' adlı komedi filminin yönetmeni Betty Thomas'ın düşünüldüğü, ancak henüz görüşme yapılmadığı belirtildi. 'Dallas' filminde Ewing ailesinin entrikacı ve şeytani zekaya sahip üyesi J.R´ı John Travolta'nın, içki kadehini elinden düşürmeyen, hüzünlü eşi Sue Ellen'ı Jennifer Lopez'in, ailenin annesi Bayan Ellie'yi Shirley MacLaine'in, ağabeyi J.R'ın kötülüklerine tüm gücüyledirenen iyilik timsali Bobby'yi ise Luke Wilson'ın canlandırması düşünülüyor.

Seyircileri ekrana kitleyen dizi...
'Dallas' dizisi, 1978-1991 yılları arasında Türkiye'nin de aralarında bulunduğu ülkelerde gösterilmiş ve büyük ilgiyle izlenmişti. Gösterildiği ülkelerde gündemi değiştirecek kadar merakla izlenen dizide başrolü Larry Hagman (J.R), Patrick Duffy (Bobby), Victoria Principal (Pamela), Barbara Bel Geddes ve Linda Gray (Sue Ellen) üstleniyordu. Dizide J.R Ewing'i vuranın kim olduğunun ortaya çıktığı bölüm, halen tüm dünyada en çok izlenen sahneler arasında yer alıyor.
Yayın tarihi: 02.04.2006
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.