Magazin

Daldan dala

Daldan dala

'Gossip Girl' dizisiyle ünlenen oyuncu, Leonardo DiCaprio'dan ayrılır ayrılmaz Ryan Reynolds ile gizli gizli görüşmeye başladı.

Güncellenme tarihi:
'Gossip Girl' dizisinde yakaladığı başarıyla hem film yapımcılarının, hem de modacıların yeni ilham kaynağı haline gelen Blake Lively, iş hayatı ve stiliyle olduğu kadar aşk hayatıyla da gündemden düşmüyor. Blake Lively fotoğrafları için tıklayın Arka arkaya Hollywood'un en ünlü isimleriyle ilişki yaşayan 1987 doğumlu Lively, Leonardo Di- Caprio ile yaşadığı aşkın ardından gazetecilerden kaçmaya başlamıştı. DOSTLARI BİLİYOR Daily Mail gazetesindeki habere göre; genç yıldızın aşk acısı çekmesine bağlasa da işin aslı kısa sürede ortaya çıktı. Lively, 'Green Lantern' isimli filmde başrolü paylaştığı Ryan Reynolds ile görüntülendi. İki genç oyuncunun yakınları bu ilişkiyi onaylıyor. LEONARDO DICAPRIO Bar Rafaeli ile ayrılmadan önce Lively ile görüşmeye başlayan Leonardo DiCaprio, ihanetinin bedelini ödüyor. Lively'nin arkadaşları, güzel oyuncunun da DiCaprio'dan ayrılık kararı almadan önce rol arkadaşı Ryan Reynolds ile görüşmeye başladığını söylüyor. KELLY BLATZ Yönetmen Kelly Blatz ve Lively, çocukluklarından beri tanışıyor. Blatz, ilişki yaşadığı Lively'nin 'Gossip Girl'deki rol arkadaşı Penn Badgley ile görüşmeye başladığını öğrendiğinde sırtından vurulmuş gibi hissedip, o dönem Lively hakkında sert açıklamalar yapmıştı. PENN BADGLEY Penn Badgley, Lively ile 'Gossip Girl' dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladı. Lively'nin aldattığı Blatz'in hakkındaki açıklamalarına sert cevap verdi. Ancak genç yönetmenle aynı kaderi yaşadı. İlişkileri henüz resmen sona ermeden, Lively'nin ismi DiCaprio ile anılmaya başladı. RYAN REYNOLDS Scarlette Johansson ile boşandıktan sonra ismi Sandra Bullock ile anılan Reynolds, Blake Lively ile ilişki yaşamaya başladı. Reynolds, konu hakkındaki soruları yanıtsız bıraksa da evinden Lively ile çıkarken çekilen fotoğrafları hakkında açıklama yapmadı!
Yayın tarihi: 26.10.2011
499
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.