Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Daha önce pırlanta yatakta bulundum

Daha önce pırlanta yatakta bulundum

Altın kaplama yatakta poz veren Tuğba Özay, "Ben daha önce de pırlanta yatakta bulundum" dedi.

Şanlıurfa'da bir mobilya mağazasının açılışında 27 bin YTL değerindeki, bazı bölümleri altın kaplama yatakta Esra Eron'la birlite poz veren manken Tuğba Özay, "Urfa'da bu yatak gider. Bütün aşiret ağaları zengin, ben daha önce pırlanta yatakta bulundum" dedi.

Ulubatlı Mahallesi'nde bulunan mağaza dua okunarak açılırken, Tuğba Özay ile Esra Eron'un dekolte kıyafetleri dikkat çekti. Urfalılar dekolte kıyafetli mankenlerin cep telefonlarıyla görüntüsünü çekti. Açılışın ardından Balıklıgöl'e geçen Tuğba Özay, sandal sefası yaptı. Hülya Avşar'ın, söylediği ileri sürülen "İbrahim Tatlıses, Zerrin Özer, Sezen Aksu ile Orhan Gencebay dışındakiler benim düşmanım" açıklamasına tepki gösterdi.

Özay, "Demek ki Hülya hanım birçok şey yaşamış birçok insandan kazık yemiş, güvensizlik olmuş yaşadıklarını bir tek kendisi bilir. Hülya hanımla benim hiçbir dostluğumuz yok ama dostluğumuz olsaydı omuzunda ağlayabilecek tek dostu ben olurdum. Hiçbir çıkar düşünmeden dedikodu olmadan koşardım yanına" dedi.
(Hürriyet)
343
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.