Magazin

Daha doğmadan barış getirdi

Daha doğmadan barış getirdi

Birbiri ardına yaşadığı acılarla yıkılan Tori Spelling'in yüzü artık gülüyor.

Geçen mayısta Dean McDermott ile evlenen güzel oyuncu, mutluluğunu bebek heyecanı ile perçinledi.

Babasının ölümü, annesinin bir aile dostuyla yeni bir aşk macerasına atılması ve son olarak babasından kalan mirastan kendisine pay verilmemesi, Tori Spelling'in hayatını kabusa çevirmişti. Ama yaşadığı aşk, bu acıları hafifletmeye yetti. Dean McDermott ile geçen mayıs ayında evlenen Tori Spelling, önümüzdeki baharda da ilk bebeğini kucağına alacak. Yani artık annesinin ona karşı cephe alması, hatta miras dağılımında uğradığı haksızlık, onu hiç etkilemiyor.

Kaldı ki minik bebek daha dünyaya gelmeden Spelling ailesindeki buzları eritmeye bile başladı. Güzel oyuncunun annesi Candy Spelling, kızının bebek beklediğini öğrenince bu habere çok sevindiğini, torununun dünyaya gelmesini sabırsızlıkla beklediğini açıklayarak barış yolunda ilk adımı attı. Eğer bebek erkek olursa ona büyükbabasının adının verileceğini de sözlerine ekledi. Tori Spelling de bu bebeğinin, akrabalarıyla arasında esen soğuk rüzgarları dindireceğinden umutlu...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.10.2006
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.