Magazin

Cüneyt Arkın'ın intihar kararı!

Cüneyt Arkın'ın intihar kararı!

Felç tehlikesi geçirip ameliyat olan ünlü aktörden şok açıklamalar...

Bir ay önce felç tehlikesi geçirip hastaneye kaldırıldıktan sonra ameliyat olan ünlü aktör Cüneyt Arkın tamamen iyileşti. Ancak Arkın, Kararımı vermiştim. Artık intihar edecektim, dedi. Geçirdiği 11 saatlik ameliyatın ardından, uzun süre fizyoterapi görerek ellerini ve ayaklarını tekrar kullanmaya başlayan Arkın kalemi eline alır almaz yaşadıklarını yazdı.

Ünlü aktör, başından geçenleri 'Cüneyt Arkın Ölüm ve Hayatı Anlatıyor' başlığıyla internet sitesinde yayınladı. İşte yazdığı bazı önemli notlar...

SİZ HİÇ ÖLDÜNÜZ MÜ?
Tam felç halindeydim. Korkunç acılar çekiyordum. Kararımı vermiştim. İntihar edecektim.

Ameliyat öncesi beni çılgınca sevindiren bir şey oldu. Beklemediğim bir anda beklenmedik yerde odamda büyük oğlum Murat İngiltere'den gelmiş, orada dimdik duruyordu. Bir an tepkisiz kaldım. Sonra Cüneyt Arkın'a benzettim.

İlk kitaplarımı selamladım. Güvercinlere uzaktan yem attım. Düşünmeye başladım. Ölüm ve hayat. Yerlerde sürünürken "Allah"ım beni bu halden kurtar, neyim var neyim yok hepsini al' diyordum.

Yarım yamalak şiire başladım. Aklıma ilk gelen şuydu: 'Siz hiç öldünüz mü?'

Ölümden dönmek insanda çok büyük değişikliklere yol açıyor. Maddi dünya bitiyor.
(Bugün)
Yayın tarihi: 01.07.2009
506
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.