Magazin

Cumbul'un evliliği sallantıda

Cumbul'un evliliği sallantıda

Meltem Cumbul ile Alican Özbaş'ın evliliğinin üzerinde kara bulutlar geziyor

Meltem Cumbul (43) kendisinden 13 yaş küçük turizmci Alican Özbaş (30) ile Ağustos 2012’de Kuşadası’nda evlenmişti. Meltem Cumbul geçen 7 ayda eşi Alican Özbaş’ın açıklamaları ve çıkardığı olaylar yüzünden üzüldü.

Önce kayınpederi Erol Özbaş’ın şu sözleri ile sarsıldı: Oğlumun ileride sekse ihtiyacı var. Meltem yaşlanınca ne olacak? Bence bu evlilik uzun sürmez.

Meltem Cumbul’u yıkan ikinci olay eşi Alican Özbaş’ın habercilere şunları söylemesiydi: Çocuk istiyoruz, olmuyor işte! Bu benden kaynaklanan bir sorun değil.

Bu açıklamaya üzülen Meltem Cumbul’un eşi ile arası bozuldu. Çift aynı günlerde Taksim’de katıldıkları bir partide tartıştı. Çünkü Alican Özbaş, Meltem Cumbul’un arkadaşlarına sataştı. Meltem Cumbul eşini ikna etmek istedi. Alican Özbaş “Bana karışma” diye sertleşti. Alican Özbaş 1 hafta önce de Kuşadası’nda gazeteci Aykut Zirek’i dövdü. Meltem Cumbul’un yakınları “Alican gittiği yerde olay çıkarıyor. Meltem rahatsız. İlişkileri sıkıntılı” diyor.

Yayın tarihi: 26.03.2013
489
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.