Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Cruz ve Hayek lezbiyen mi?

Cruz ve Hayek lezbiyen mi?

Tam yedi yıldır Penelope Cruz ve Salma Hayek'in lezbiyen bir ilişki yaşadıkları iddia ediliyordu. Cruz'un son açıklaması bu iddiaları yeniden gündeme getirdi.

Yedi yıldır çok yakın arkadaş olan Penelope Cruz ve Salma Hayek arasında lezbiyen bir ilişkinin yaşandığına dair ortaya atılan iddialar yeniden gündeme geldi.

Bu iddialar Cruz ve Hayek'in başrolünü paylaştıkları Bandidas filminde daha da öne çıkmıştı. Çünkü Bandidas filminin basın toplantısında Cruz, Hayek'in poposuna ellemişti.

Penelope Cruz, geçtiğimiz günlerde newsweek.com sitesine 'popo vakası'yla ilgili kafaları karıştıran bir açıklama yaptı: "Evet basın toplantısında Hayek'in poposunu elledim çünkü herkes çok yavaş hareket ediyordu. Ve tabii ki, onu ellediğimde bir enerji değişimi yaşandı.

Fotoğraflarımız bütün Meksika dergilerinde yer aldı ve ikimiz lezbiyen aşıklar olarak lanse edildik. Birçok insan bizim sevgili olduğumuzu düşünüyor". Penelope Cruz'un durup dururken bu ilginç açıklamayı yapması İspanyol güzelin lezbiyenlik dedikodusunu gündemde tutmakla suçlanmasına neden oldu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 25.12.2006
590
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.