Magazin

Crouch bu kez fena sobelendi!

Crouch bu kez fena sobelendi!

İngiliz Premier League'de Tottenham Hotspur takımında top koşturan ünlü İngiliz futbolcu Peter Crouch'un TV yıldızı manken nişanlısı Abbey Clancy'yi Madrid'de bir otel odasında 19 yaşındaki bir eskortla aldatmasının ardından, İngiliz News of the World gazetesi şimdi de oyuncuyu Fransız Riviera'sında bir gece kulübünde kadınlarla eğlenirken görüntüledi.

Güncellenme tarihi:
ABBEY CLANCY BURADA Tatilleri sırasında kısa bir süreliğine Londra'ya uçmak zorunda kalan Clancy'nin ardından tek başına bir gece kulübüne giden Crouch, aşırı alkollüydü ve iki kadınla öpüşürken ve bir sürü kadına da sarkıntılık ederken görüldü. "Seks haşeresi gibiydi" Barda birçok kadınla yakınlaşan Crouch'un kurbanlarından 27 yaşındaki İngiliz hemşire Jo Elliott, "Seks haşeresi gibi saatlerce kendi başına barda gezinip kızlarla eğlendi" diye konuştu. Geçen hafta da Crouch'un nişanlısıyla Sardinya'da romantik bir tatil geçirdikten sadece iki gün sonra soluğu İspanya'nın Madrid kentinde aldığı ve 800 sterlinden fazla ödediği Monica Mint isimli fahişeyle birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Mint, "Evinde mükemmel bir sevgilisi varken benimle olmasına inanamıyorum" demişti. (Milliyet)
Yayın tarihi: 16.08.2010
437
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.