Magazin

'Çok acı çekiyorum'

'Çok acı çekiyorum'

Sevgilisinin yuvasını yıkan kadın olarak ilan edilen Tuba Ünsal, hakkında çıkan haberler nedeniyle canının yandığını açıkladı.

Güncellenme tarihi:
Ayakligazete.com'un haberine göre, çok küçük yaşlarda ünlenen ancak kendisini işi dışında bu camianın içinde görmediğini dile getiren güzel oyuncu, "Ben hiç bu camianın içinde görmüyorum. Benim ünlü bir arkadaşım yok. Ben işimi yapmayı ve hayatımı yaşamayı seviyorum. İşin ününe takılmıyorum. Bu çok ince bir çizgi. Bazıları işini yapıyor ama özel hayatını baskı altına alıyorlar. Bu benim sadece mesleğim, hayatımı elimden almamalı" diye konuştu. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Tuğba Ünsal, ünlü sıfatının kendisi için hiçbir şey ifade etmediğini dile getirdi. Çevresinden bu yönde olumlu tepkiler aldığını belirten güzel oyuncu, "Kendimi hiç kasmıyorum. Çevremde gözlemlediğim bazı ünlüler, her şeye dikkat etme gibi kasıntı bir durumları var. Ben hiçbir şeyi takmadan yaşıyorum, umurumda da değil. Bunun da acısını çok çekiyorum" dedi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.02.2010
200
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.