Magazin

Çocukluk arkadaşıyla teknede aşk

Çocukluk arkadaşıyla teknede aşk

Deniz Seki, daha önce elele yakalandığında zaman "20 yıllık çocukluk arkadaşım" dediği fotoğrafçıyla bu kez teknede öpüşürken görüntülendi...

Deniz Seki'nin fotoları sağda

Deniz Seki geçtiğimiz hafta İstanbul'da elele görüntülendiği Murat adlı fotoğrafçıyla bu kez teknede öpüşürken yakalandı. Seki elele fotoğraflarının çekilmesi üzerine Murat için, "O benim 20 yıllık çocukluk arkadaşım, sevgilim değil, aramızda bir şey yok" demişti. Teknede doğum gününü kutlayan Seki'nin aynı gençle bu kez çok daha samimi olduğu görüldü.

Bikini yerine mini
Geçtiğimiz hafta 13 ili karanlıkta bırakan elektrik arızası yüzünden, Muğla'da vereceği halk konseri iptal olan, bu yüzden de tatilini bir gün uzatan Seki, tekneyle açıldığı Kıyıkışlacık koyunda, annesi, ekibi ve fotoğrafçı sevgilisi Murat'la yeni yaşını kutladı. Teknede canlı şarkılar söyleyen, sevgilisiyle sarmaş dolaş şov yapan Seki, bikini yerine mini elbise giymeyi tercih etti.
Yayın tarihi: 04.07.2006
176
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.