Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çocuk istiyorum

Çocuk istiyorum

Eşinden bir süre önce boşanan ve şarkıcı Yalın'la birlikte olmaya başlayan Tuba Ünsal, çocuk sahibi olmak istediğni açıkladı.

Tuba sağda

Ayhan Işık, Sadri Alışık ve Belgin Doruk'un başrolde olduğu, gösterime girdiği 1961'de kapalı gişe oynayan "Küçük Hanımefendi" serisinin yeni versiyonunda Belgin Doruk'u Tuba Ünsal, Ayhan Işık rolünü Devrim Yalçın ve Sadri Alışık'ı ise Haktan Pak oynadı.

Çekimleri tamamlayan film ekibi geçtiğimiz akşam Hilton ParkSa'da kutlama yemeğinde buluştu. Terasta gerçekleşen davette Yeşilçam'ın klasikleri arasına giren filmin yönetmeni Nejat Saydam, Ayhan Işık, Sadri Alışık ve Belgin Doruk'un resimlerinin bulunduğu pastayı kesen genç oyuncular bir anda bardaktan dökülürcesine yağan yağmurdan dolayı içeri kaçtı. Belgin Doruk'la kıyaslanmaktan dolayı tedirginlik yaşadığını açıklayan Ünsal, "Dönemin çok büyük starları. Ben onların filmleriyle büyüdüm. Belgin Doruk'la çalışmış bir yönetmenim sende Belgin Doruk havası var demişti. Yakıştırılmaktan mutluluk duyarım. Teklif geldiğinde çok duygulandım. Çok şanslı bir oyunucuyum. Bundan önce Çalıkuşu dizisinde Aydan Şener'i oynamıştım. Herkese bu roller kısmet olmuyor. Belgin Doruk, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük oyunucularından, Bende yetenekli bir oyunucuyum" diyerek duygularını açıkladı.

"Artık küçük kız Tuba değilim" diyen Ürnsal, "Büyüdüm. Ben hiç kameralar önüne geçip ağlayarak puan toplamadım. Aramızdaki sorunları dışarıya yansıtmadım. Bir kez evlenip bu hatayı yaptım evlilik düşünmüyorum. Evlendiğimden dolayı pişmanım. Çocuk istiyorum ama ancak 10 yıl sonra 34 yaşında olabilir" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.09.2006
308
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.