Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çocuk gözüyle aşk

Çocuk gözüyle aşk

En büyüğü 10 yaşında olan bir grup çocuğa "Sence aşk nedir?" diye sormuşlar. İşte aslında çok da yanlış olmayan komik cevaplar!

* Aşk, sevgilimizle aramızda bi sürü kötü şey meydana gelmeden önce hissettiğimiz şeydir.

* Benim anneannem sırtından hasta olmuştu ve eğilemediği için ayak tırnaklarına oje süremiyordu, dedemin de parmakları hasta olmasına rağmen anneannemin ayak tırnaklarına hep oje sürüyordu. Bence aşk budur.

* Aşk birlikte yemeğe gittiğimiz zaman sevgilimizin kendi kızarmış patateslerini bizim tabağımıza koyması ve bizim tabağımızdan hiçbir şey almamasıdır.

* Aşk çok yorgun olduğumuzda bizi gülümseten bişeydir.

* Aşk, annemiz babamıza kahve yaptığı zaman ona götürüp vermeden önce kendisinin bir yudum içmesi ve tadının çok güzel olduğunu kontrol etmesidir.

* 'Senden nefret ediyorum' dediğimiz birine ilerde aşık oluruz.

* Aşk sevgilimizin her şeyini bildikten sonra bile onunla çok iyi arkadaş olabilmektir.

* Aşk, köpeğinizi bütün gün evde yalnız bıraksanız bile eve döndüğünüzde size koşup bütün suratınızı yalamasıdır.

* Aşk, Sevgililer Günü kartlarının üzerinde yazan şeyleri sevgilimize söylemek ama söylerken başkalarına yakalanmamaktır.

* Eğer aşık değilseniz "seni seviyorum" demeyin. Ama gerçekten aşıksanız hep "seni seviyorum" diyin. Hem aşıksanız hem de "seni seviyorum" demiyorsanız çok ayıp.
Yayın tarihi: 20.01.2005
248
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.