Magazin

'Çocuğum için eski kocamla yatarım' diyen ünlüler kim?

'Çocuğum için eski kocamla yatarım' diyen ünlüler kim?

Nurgül Yeşilçay'la Murat Han'ın Sensiz Olmaz dizisindeki sevişme sahnesi ilginç bir soruyu gündeme taşıdı! Ünlü isimler dizide başkalarıyla evli olmalarına rağmen çocuklarını kurtarmak için yeniden sevişen karı-kocanın yerinde olsalar aynısını yapacaklarını söyledi.

Güncellenme tarihi:
NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI NURGÜL YEŞİLÇAY'IN SEVİŞME SAHNESİ (VİDEO) Nurgül Yeşilçay'la Murat Han'ın 'Sensiz Olmaz' dizisindeki sevişme sahnesi çok konuşulacak! Günlerdir ekranlarda tanıtımı gösterilen sahnenin altında yatan gerçek ise çok tartışılacak. Dizide başkalarıyla evli olmalarına rağmen hasta olan çocuklarını kurtaracak olan ilik için yeniden yatağa giren eski karı kocanın içine düştüğü durumu birçok ünlü isime sorduk. Ünlüler, bir otel odasında buluşup çocuklarının hayatını kurtarmak için sevişen çiftin yerinde olsalar aynısını yapacaklarını söylediler. ÖZGE ULUSOY: Bir anne evladı için her şeyi yapar diye düşünüyorum. o yüzden de çocuğum için her şeyi yapardım. ÖZLEM YILDIZ: Eğer evladım varsa işin ucunda gözüm hiçbir şey görmez. Ayrıldığın eşinle kanlı bıçaklı olsan bile sorun değil. Onun yaşaması için her türlü fedakarlığı her anne yapar. İPEK TUZCUOĞLU: Ben çocuğum için her şeyi yapardım. Her türlü fedakarlıkta bulunurdum. NUR GÜMÜŞDOĞRAYAN: Zaten zorunlu kaldıkları için aynı yatağa girecekler. O yüzden de ben de yapardım. DEMET AKALIN: Çaresizlik insana her şeyi yaptırır diye düşünüyorum. Allah kimseyi çocuğuyla sınamasın. (Habertürk)
Yayın tarihi: 07.10.2011
596
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.