Magazin

"cnnturk.com" yayında

"cnnturk.com" yayında

cnnturk.com bugün düzenleyeceği bir tanıtım partisiyle yayına başlıyor. CNN ve e-kolay'ın birlikte hazırladığı "cnnturk.com", 7 gün 24 saat boyunca herkesin referans noktası olma amacında.

CNN TÜRK'ün, CNN International ve e-kolay işbirliğiyle hazırladığı İnternet sitesi cnnturk.com, dünyada Türkçe konuşan herkese siyasetten ekonomiye, spordan modaya, teknolojiden kültür-sanata kadar doğru, tarafsız, güvenilir haberi, son dakika gelişmelerini, ayrıntılı ve özel dosyaları www.cnnturk.com adresinden 7 gün 24 saat boyunca anında ulaştıracak. cnnturk.com, Türk habercilerinden oluşan genç, dinamik, deneyimli kadrosunun yanında CNN TÜRK ve CNN'in dünya çapındaki haber ağı ile Doğan Medya Grubu'nun kaynaklarıyla İnternet haberciliğine yeni bir boyut getirecek.

e-kolay'ın katkısı büyük
CNN TÜRK, CNN ve e-kolay'ın birlikte hazırladığı cnnturk.com, CNN TÜRK Haber Grubu'nun televizyon ve radyodan sonraki en büyük yatırımı. Tüm dünyaya ulaşacak cnnturk.com herkesin referans noktası olacak. Rakipsiz haber kaynaklarına sahip olan cnnturk.com, özel ilgi alanlarına yönelik zengin bir içerik de sunmakta.

HABER
cnnturk.com, kendi haber ekibi, CNN TÜRK'ün yurt içi ve yurt dışı muhabirleri, CNN International'ın dünya çapındaki haber ağı, Doğan Medya Grubu'nun kaynaklarıyla Türkiye ve dünyayla ilgili gelişmeleri tüm dünyaya ulaştıracak. 7 gün 24 saat, "Son Dakika"lar, gelişmeler, analizler, özel dosyalar, konunun uzmanları, gazeteciler ve yetkililerden değerlendirmeler ve görüşler de dakika dakika cnnturk.com kullanıcısına ulaşacak.

EKONOMİ
Genel ekonomi haberlerinin yanında piyasa ve hisselerle ilgili son gelişmeler, analizler, dünya ekonomi gündemi, şirketlerden haberler de yer alacak. Ekonomi sayfalarındaki yüzeysel datalar Türkiye'nin en güçlü ekonomi haber portalı bigpara işbirliğiyle hazırlanıyor. Her sabah CNN TÜRK'ün borsa yorumcusu Yiğit Bulut'tan günün beklentisi yer alacak. cnnturk.com ekonomi dakika dakika piyasadaki durumu, hareketleri nedenleri ve beklentileri borsacılarla ve uzmanlarla değerlendirecek. Ayrıca piyasaların kapanışının ardından CNN TÜRK Finans Editörü Deniz Bayramoğlu piyasaların günlük analizini cnnturk.com için yapacak.

SPOR
Futboldan basketbola, motorsporlarından atletizme kadar Türkiye'den ve dünyadan tüm spor haberleri spor severlere 24 saat boyunca kesintisiz olarak ulaşacak. cnnturk.com spor haberleri dışında İhsan Topaloğlu'dan her hafta geride bırakılan haftanın yorumları, spor dünyasından görüşler yer alacak. Sporseverler, Dünyası Kupası, 2004 Olimpiyatları gibi büyük spor olayları ile "Maradona", "Lucescu" gibi özel spor dosyalarına da kesintisiz olarak ulaşabilecekler.

KÜLTÜR-SANAT ve YAŞAM
Sinema, müzik, sahne gibi tüm kültür-sanat olayları, stil, gezi, otomobil gibi yaşamın her yönüyle ilgili bilgiler, bilim ve teknoloji haberleri her gün kullanıcıya sunulacak. Sinemaseverler il il sinema rehberine, film tanıtımlarına ulaşabilecekler. cnnturk.com bir kültür-sanat ile ilgili tüm gelişmeleri verirken, yeni çıkan otomobillerden, son teknoloji ürünlerine, günün modasından tasarıma kadar kullanıcılara alternatifler sunacak.

HAVA ve YOL RAPORLARI
CNN TÜRK'ün ve Türkiye'nin deneyimli Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli'nin hazırladığı hava raporları il il her gün yer alacak. Bünyamin Sürmeli'nin hava durumu ile ilgili yorumlarına da cnnturk.com'dan ulaşılabilinecek. Ayrıca; yol durumları ile ilgili son bilgileri de görmek mümkün.
Yayın tarihi: 18.05.2004
292
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.