Magazin

Clooney: Çok acı çekiyorum

Clooney: Çok acı çekiyorum

Hollywood'un ünlü aktörlerinden George Clooney, Syriana filminin setinde geçirdiği bir kaza sonucu belinden ciddi şekilde rahatsızlanmıştı.

Bakışlarıyla bütün kadınları kendisine hayran bırakıyor, hatta aşık ediyor. Yakışıklığı ve başarısıyla erkeklerin en çok kıskandığı isimlerin başında geliyor.

George Clooney, son aylarda hayatının belki de en acılı günlerini geçiriyor. Syriana filminin setinde sandalyeden düşerek belini ve boyunu inciten ünlü aktöre ne olduğunu doktorları da henüz çözebilmiş değil.

Omuriliğindeki zedelenmeler yüzünden defalarca ameliyat olan Clooney; "Sonrasında migren krizlerim öyle arttı, öyle güçlendi ki bazen acıdan dizlerimin üzerine çöküyorum. Her günümü sakinleştirici, ağrı kesici haplar içerek tamamlayabiliyorum" diyor.

Kazada omuriliği etrafındaki ince zarı yırtılan Clooney, yaşadıklarını şöyle anlatıyor: "Omurdaki sıvıların yok olmaması için bir çok ameliyat geçirdim. Çok acı çekiyorum."
Yayın tarihi: 02.11.2005
319
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.