Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Clooney baba olmak istemiyor

Clooney baba olmak istemiyor

'En gözde bekar' unvanını kimseye kaptırmayan Clooney, evliliğe soğuk bakmıyor ama kesinlikle baba olmak istemiyor.

George Clooney, yıllar önce "Acil Servis" dizisinde yakışıklı Dr. Ross'u canlandıran acemi aktör değil artık. O, günümüzün en başarılı erkek oyuncularından biri şimdilerde, üstelik bir de Oscar sahibi.

"Syriana" filmiyle 'en iyi yardımcı erkek oyuncu' dalında Oscar kazanan Clooney, son dönemde hep kırmızı halıda fotoğraflansa da aslında ödül törenlerinden hiç hoşlanmıyor. Clooney, hoşnutsuzluğunu şu sözlerle anlatıyor:

"Bir zamanlar kırmızı halıda yürümenin müthiş bir olay olacağını düşünürdüm ve kırmızı halıda yürüyenlere imrenirdim. Fakat ilk kez ayağımı kırmızı halıya değdirdiğim zaman boşuna heveslendiğimi anladım. Bu gösterinin hiçbir özelliği yok."

ESKİ SEVGİLİSİYLE ÇOK YAKIN
Yıllardır 'en gözde bekar' unvanını kimseye kaptırmayan George Clooney, özel hayatı en çok merak edilen ünlülerden biri. Clooney'nin eski sevgilisi Lisa Snowdon'la sık sık bir arada görülmesi akılları karıştırıyor. Ancak Snowdon, "Onunla sadece çok iyi anlaşan iki arkadaşız. Sakın bu arkadaşlık ilişkisine gölge düşürmeyin" diyor.

George Clooney, 44 yaşında. Yakışıklı oyuncu, sonsuza kadar bekar kalmayı mı düşünüyor? Clooney, bu soruya şöyle cevap veriyor: "Evlenmeyi belki düşünürüm, ama baba olmayı kesinlikle istemem. Benim hayatıma çocuk girmemeli."
(Hürriyet/Kelebek)
320
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.