Magazin

Çirkin ördek yavrusuydum

Çirkin ördek yavrusuydum

'Desperate Housewives' dizisinin güzel yıldızı Eva Longoria, 'Joy' adlı magazin dergisine birbirinden ilginç itiraflarda bulundu.

Dünyada izleyici rekorları kıran, Türkiye'de de ilgiyle izlenen 'Desperate Housewives' dizisinin güzel yıldızı Eva Longoria, 'Joy' adlı magazin dergisine birbirinden ilginç itiraflarda bulundu.

Eskiden kendisini çirkin bir ördek yavrusu gibi hissettiğini söyleyen 30 yaşındaki oyuncu, 'Üç ablamın da teni, saçları, gözleri açık renkti. Tek koyu renk saçlı, tenli ve gözlü bendim. Ailemin beni evlatlık aldığını düşünüyordum. Köklerimizin Meksika'dan geldiğini sonradan öğrendim. O dönemler arkadaşlarım bana kızdıklarında 'kara marsık' diyorlardı' dedi.

"En iyisi vibratör"
16 yaşından sonra güzelleşmeye başlayan Longoria, şu anda kendisini son derece iyi hissettiğini söyledi. Bu yılın başında sevgilisi Tyler Christopher'den ayrılan oyuncu, en iyi seksi vibratörle yaptığını da itiraf etti. Güzel yıldız, 'Bu yöntem her seferinde erkeklerden daha çok işe yarıyor' dedi.
Yayın tarihi: 10.05.2005
275
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.