Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çirkin ördek kuğuya dönüştü

Çirkin ördek kuğuya dönüştü

Mankenlikten şarkıcılığa geçen güzellerden biri olan Aysu Baceoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bayramı'nda doğum günü vardı.

Baceoğlu'nun resimleri sağda

Hem albümünün ilk imza gününü gerçekleştiren hem de doğumgününün coşkusunu yaşayan Baceoğlu, Olivium Outlet Center'da sevgilisi Hakan Tankut'un özel olarak yaptırdığı kırmızı güller arasında sevenleri için şarkılarını söyledi. Söylediği şarkıların ardından doğumgünü pastası kesilen güzel şarkıcıya halktan ilgi oldukça yoğundu.

Minder sohbetinin ve şarkılarının hemen sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aysu Baceoğlu, duygularını şöyle dile getirdi: " Bugün hem benim yaş günüm hem ilk defa imza günüm hem gençlik bayramı. Ben çok sanslı buluyorum kendimi, kedi gibiyim dört ayak üstüne düsüyorum galiba. Bir bebek doğurmuş gibi hissediyorum. 4 senedir çok istedim bu albümü. Bir çok arkadaşımdan önce ben bu işe gönül koydum ama sartlar el vermedi doğru zaman bugünmüş. Ben bir çok kisinin arasından sıyrıldığımı hissediyorum. Kendi sözümün olduğu bir albüm ve baska bir yönümü kesfetmiş oldum. Yaş 30 u geçtikten sonra mankenlikte posa çıkmış oluyor. Dünyanın hiç bir yerinde 30 undan sonra sarkıcı olan yok" derken Gizem Özdilili'nin Günay Restaurant'da gala kutlaması yapması üzerine Baceoğlu'nun kıskandığı söylentileri ortaya çıkmıştı.

Bunun üzerine güzel şarkıcı, "Çok üzüldüm ama ben gala yapmam Günay'da gala yapmak istesem 1 değil 10 kez yapardım. Ben canlı sahneye çıkacağım yerin yardım konseri olmasını isterim. İsteseydim arka arkaya 10 gece gala yapardım herkes bilsin. Bu gün benim için çok özel bi hediyeydi. Hakan Tankut da mankenlik dönemimde bana çirkin ördek yavrusu derdi simdi artık sen kuğu oldun dedi çirkin ördek yavrusu kuğuya dönüşürmüş ya güzel oldu benim için" dedi.
(Hürriyet)
297
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.