Magazin

Çıplak sesle şarkı söyledi kıyamet koptu!

Çıplak sesle şarkı söyledi kıyamet koptu!

Beyaz Show'a konuk olan ünlü besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl'ı kötü bir sürpriz bekliyordu..

sinan akçıl

Sinan Akçıl Beyaz’ın gazabına uğradı...Her gelen konuğuna yaptığı gibi Beyaz Sinan Akçıl’a acımadı ve hazırladığı oldukça manidar bir kliple yine yapacağını yaptı...

Sinan Akçıl’ın sesini tiye alan Beyazıt Öztürk hazırladığı skeçle Sinan Akçıl’ın çıplak sesiyle kıyameti getirdiğini canlandırdı.. Beyaz’ın bu skeci ünlü müzisyeni kahkahaya boğarken Akçıl’ın sesine yapılan eleştiriler tekrar gündeme geldi..

TWİTTER’DA ALAY KONUSU OLDU

Besteci kimliğinin yanı sıra şarkıcılıkla da adından bahsettiren Sinan Akçıl’ın sesi çıktığı günden beri ağır eleştirilerin hedefi oldu.. Akçıl bu gece katıldığı Beyaz Show’da da ard arda şarkılar söyledi.. Sesine yapılan eleştirileri görmezden gelen Sinan Akçıl sosyal medyanın hedefindeydi.. Akçıl şarkı söylediği sırada Twitter kullanıcıları sert eleşriler yaparak ünlü müzisyen hakkında acımasız tweeler attı.

YENİ İMAJI ŞAŞIRTTI

Son olarak çıkarttığı "Kapı" albümünün fotoğrafları dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’e benzetilen Sinan Akçıl’ın yeni hali de hayli dikkat çekiciydi. Aldığı kilolar saç şekliyle yeni bir görünüm kazanan Sinan Akçıl Twitter’da en çok konuşulanlar listesine girdi.

(Medya Faresi)

Yayın tarihi: 27.04.2013
706
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.