Magazin

Çıplak pozları mafyanın eline geçti

Çıplak pozları mafyanın eline geçti

Hollywood'un asi kızı Lindsay Lohan'ın kapak kızı olduğu Playboy dergisine verdiği görüntüler mafyanın eline geçti.

Güncellenme tarihi:
lindsay lohan

Hollywood'un sorunlu kızı Lindsay Lohan'ın 1 milyon dolar karşılığında Playboy dergisine verdiği pozların Rus mafyası tarafından ele geçirildiği iddiası ortalığı karıştırdı.

 

1 MİLYON DOLARLIK POZLAR İNTERNETE SIZDI (FOTO GALERİ)


Yu Tsay'ın çektiği fotoğrafların, derginin 15 Ocak 2012'de piyasaya çıkacak sayısında yer alması bekleniyordu. Ancak iddialara göre Lohan'ın fotoğrafları dergi çalışanları tarafından Rus mafyasına satılınca internete düştü.

 

Böylece derginin patronu Hugh Hefner'ın okurları için hazırladığı sürpriz de fiyaskoya dönüştü.

 

Son olarak şartlı tahliye kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle 30 gün hapis cezasına çarptırılan aktris Lohan bu çekimde efsane sarışın Marilyn Monroe'nun 1949 yılında bir takvim için Tom Kelley'nin objektifine verdiği pozu tekrarladı.

 

Kapak fotoğrafında 25 yaşındaki oyuncunun Playboy tavşanı şeklinde bir sandalyede yalnızca siyah topuklu ayakkabılarıyla poz verdi.

 

Ünlü yıldız, ilk çekimdeki pozlarının istenilen gibi olmadığı gerekçesiyle bir kere daha poz vermek zorunda kalmıştı.

 

Lindsay Lohan'ın, bir süredir mali sıkıntılarla boğuşan ve son olarak şartlı salıverilme kurallarını ihlal ettiği için yeniden tutuklanınca 100 bin dolar kefalet ödemek zorunda kaldığı için dergiye 'evet' dediği ileri sürülmüştü.

Yayın tarihi: 14.12.2011
1323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.