Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çıplak Hollywood sergisi

Çıplak Hollywood sergisi

Jennifer Aniston, Angelina Jolie gibi Hollywood simalarını çıplak gösteren çizimlerin olduğu, Viyana'da açılan Hollywood sergisi oyuncuları kızdırdı.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Brad Pitt, Jennifer Aniston, Angelina Jolie gibi Hollywood simalarını çıplak gösteren resimlerin olduğu, Viyana'da açılan Hollywood sergisi büyük tepki topladı. Altmışlı yıllarda Batman ve Superman çizimleriyle tanınan Mel Ramos, dokuz ünlü oyuncuyu, Hollywood kelimesinin harflerinin önünde çıplak halde çizdi. Ünlü model Claudia Schiffer da, Ramos'un çizimlerinden birinde kendisini görünce, ressama bu çizimi kaldırtmıştı. Batı Yakası Pop Art akımının öncülerinden olan Mel Ramos, altmışlı yıllarda Lucky Strike sigara kutuları ve Coca-Cola şişlerinin üzerindeki çizimlerle oldukça popüler olmuştu. Sanat galerisi yetkilileri, çizimlerdeki ünlülerden herhangi bir şikayet gelmediğini belirtirken, özellikle Angelina Jolie ile Jennifer Aniston'ın çıplak resimlerinin birbiriyle çok kıyaslandığını açıkladılar. (Vatan)
638
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.