Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çıplak fotoğraflarımı satmayın

Çıplak fotoğraflarımı satmayın

Ünlü yıldız eski sevgilisine gönderdiği çıplak fotoğrafları satışa çıkacak diye paniğe kapıldı.

Ünlü yıldız Madonna şu sıralar gerçekten de zor durumda. Bunun sebebi de 90'lı yılların başında o dönem birlikte olduğu James Albright'a gönderdiği çıplak fotoğrafları ile özel satırlarla dolu aşk mektupları. Madonna'yı korkudan titreten bu koleksiyonda ünlü yıldızın sevgilisine gönderdiği iç çamaşırları da bulunuyor.

Madonna'nın eski sevgilisi Albright, Madonna'yı çıplak gösteren 7 adet resim ile özel mektupları ünlü şarkıcının bütün özel eşyalarını toplayan Marquiee Capital adlı şirkete verdi.

Şirket yetkilileri de bu özel eşyaları ve fotoğrafları satışa sunacaklarını ve bu satıştan 200 bin dolar elde etmeyi beklediklerini açıkladı.

Madonna'nın avukatları şirketin bu satışı durdurması için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak şirket yetkilileri "Bu özel eşyaları sadece cinsellik içeren objeler olarak görmüyoruz. Bunlar bize çok ünlü bir yıldızın iç dünyası hakkında da ipuçları veriyor" diyerek satışta kararlı olduklarını söylüyorlar.

Madonna'nın bu fotoğraflarının ortaya çıkmasının Malawili David Banda'yı evlat edinmesini de zora sokacağı konuşuluyor.
(Hürriyet)
212
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.