Magazin

Çıplak fotoğrafla Avşar'a şantaj mı yapıyor?

Çıplak fotoğrafla Avşar'a şantaj mı yapıyor?

Kanal D'de yayınlanan "Dobra Dobra" programında ünlü magazinci Şenay Düdek, Hülya Avşar ve Ali Güven'le ilgili ilginç iddialar ortaya attı. Düdek, çok önemli bir kaynaktan aldığı bilgiye dayandırdığı iddialarını dile getirdi.

Şenay Düdek "Hülya Avşar ve Ali Güven, Kempinski Otel'de kalıyorlarmış. Avşar havuzdan çıkmış ve üzerinde iç çamaşırı yokmuş. Ali Güven de fotoğraflarını çekmiş. Bu fotoğraflarla Hülya Avşar'a şantaj yapılıyormuş. Bir de Doktor Cem Kınay'ın bir İngiliz adasında evleri varmış. O evlerden bir tanesini Ali Güven aracı olup Hülya Avşar'a satmaya çalışmış. Evin değeri 500 bin dolarmış, Hülya Avşar'a verilen fiyat ise 600 bin dolar civarındaymış. Bu aradaki farkın Ali Güven'in cebine atılacağı da diğer bir iddia..."

Bunların yalnızca öne sürülen iddialar olduğunun altını çizen Düdek, daha önce kendisini "Yemek yiyelim" diye arayan ama iki gündür telefonlarına çıkmayan Ali Güven'e bu iddialara açıklık getirmesi için çağrı yaptı.

Hülya Avşar ile Sadettin Saran, geçtiğimiz gün Antalya'da, tenis maçı yaptıkları sırada objektiflere takıldı.İlk kez İstanbul'da, bir jeep'ten inerken beraber görüntülenen Hülya Avşar ile Sadettin Saran, ikincisinde objektiflere Antalya'da takıldı. Rixos Otel'de tatil yapmakta olan çift, tenis kortunda mücadele ettikleri sırada görüntülendiklerinden ise habersizdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.01.2007
619
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.