Magazin

'Çıplak fotoğrafımı çekiyordu, dövdüm'

'Çıplak fotoğrafımı çekiyordu, dövdüm'

Eşiyle aldıkları kararla Adana'da yaşamaya başlayan Erkan Petakkaya, dayak iddialarını doğruladı.

‘Dila Hanım’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Erkan Petekkaya, önceki gün Kenan Erçetingöz’ün programına konuk oldu. Kavga ettiğine dair çıkan haberleri doğrulayan Petekkaya, “Evet kavga ettim. Sevenimiz olduğu kadar sevmeyenimiz de var. Otelde o kişiye vurdum ama sonra geldi yanıma hellaleştik. Saunada bile gizlice çıplak fotoğraflarımı çekmeye çalışanlar oldu.

İş buraya kadar vardı. Ben de ne yaptım, herifin telefonunu parçaladım. Adam bana tepki gösterseydi ben de ona vuracaktım.” dedi. Eli sargılı vaziyette gezerken soranlara “Dayak sahnesi çektim” diye yanıt veren Petekkaya, programa bağlanan Ayça Bingöl’le duygulu anlar yaşadı.

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de eşini oynayan Bingöl’ün “Erkan’la yeni bir projede yer almak isterim” sözleri üzerine oyuncu, “Ayça çok unutkan biri. İki yıl sette onun çantasını ben topladım” şeklinde konuştu. Petekkaya, eşiyle ortak karar aldıklarını ve Adana’ya yerleştiklerini de sözlerine ekledi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 26.09.2012
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.