Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çıplak fotoğrafı internete düştü

Çıplak fotoğrafı internete düştü

Miranda Kerr koalaların neslinin tükenmesine tepki olarak soyunduktan birkaç hafta sonra tekrar çıplak fotograflarla karşımıza çıktı ve bu seferki hayvanlar için değil...

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Miranda Kerr koalaların neslinin tükenmesine tepki olarak soyunduktan birkaç hafta sonra tekrar çıplak fotograflarla karşımıza çıktı ve bu seferki hayvanlar için değildi. 26 yaşındaki güzel, gelecek yılın Pirelli Takvim'i için bir seri fotografla şapkasından vazgeçmeyeceğini gösterdi. Italyan Vanity Fair dergisinin son sayısından alınan fotograflara Sunday Telegraph'ta yer verildi. Kışkırtıcı 2010 takviminin yapım aşaması gösteriliyor. FOTO GALERİ Fotograflara eşlik eden bir de videosu var. Kerr'in yanı sıra çekimde Avustralyalı modellerden Abbey Lee Kershaw ve Catherine McNeil de vardı. McNeil'il fotografları oldukça çarpıcı. 20 yaşındaki model, göğüsleri ve vücuduna süt döküyor. 2010 takvimi fotografçısı Amerikalı Terry Richardson genellikle gençlerle çalışıp bir hayli cinsel içerikli çalışmalarıyla ünlü. Chic yönetiminden Kathy Ward, üçlünün Avustralyalı temsilcisi fotografların iki ay once Brezilya'da çekildiğini söyledi. Gizlice çekilen bu fotografların bu kadar ilgi görmesinden çok şaşırdığını belirtti.
380
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.