Magazin

Çıplak bile gördük ama...

Çıplak bile gördük ama...

Gösteri dünyasının ünlü güzelleri genellikle en bakımlı halleriyle objektif karşısına çıkmayı tercih ederler. Bir kaç istisna dışında...

Güncellenme tarihi:
Onların doğal halleriyle görüntülenmesi hep haber olur. Bu kez yine öyle oldu. Birbirinden güzel 3 yıldız, Eva Herzigova, Monica Bellucci ve Sophie Marceau makyajsız olarak en doğal halleriyle görüntülendi. Elbette bu da haber oldu. Ama bunun sebebi onların makyajsız halleriyle "yakalanması" değil, bilerek ve isteyerek üstelik de bir dergi kapağı için objektif karşısına geçmesi oldu. Eva Herzigova Sophie Marceau Monica Bellucciu 36 yaşındaki Eva Herzigova, 42 yaşındaki Sophie Marceau ve 44 yaşındaki Monica Bellucci, Elle dergisinin Fransa'da yayınlanan sayısı için her zamankinin tersine bu kez doğal halleriyle poz verdi. Ünlü yıldızlar derginin 'makyajsız yıldızlar' adlı bu özel sayısı için objektif karşısına geçerken son derece sade giysiler giymeyi de tercih ettiler. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 16.04.2009
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.