Magazin

Cipin rövanşı

Cipin rövanşı

Eşi Kudret Sabancı'dan, Sanem Çelik'le cip içinde öpüşürken yakalanması üzerine tek celsede boşanan Esra Akkaya, önceki akşam bir balıkçıda tiyatrocu Hakan Pişkin'le görüntülendi.

"Aliye" dizisinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile yönetmeni Kudret Sabancı'nın Tarabya'daki bir çay bahçesinde öpüşürken görüntülenmesi, Sabancı'nın Esra Akkaya ile evliliğini tek celsede bitirmişti. Kendini kısa sürede toparlayan Akkaya da önceki gün tiyatrocu Hakan Pişkin'le bir balıkçıda görüntülendi.

Balıkçıda dört saat
Pişkin ile Çengelköy'deki Bosphorus adlı balıkçıda buluşup, yaklaşık dört saat sohbet eden Akkaya'nın kimi zaman duygusal anlar yaşadığı, kimi zaman da kahkahalar attığı gözlendi. Dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrenen ikili, gece yarısına doğru ise mekandan ayrı ayrı çıktı. Buluşma görüntüleri, bir İnternet sitesinde yayınlandı.

Yeni ilişki için erken
Esra Akkaya, bu buluşmayla ilgili Kelebek'e şunları söyledi: "Hakan 1988'den beri tanıdığım, beni konservatuvara hazırlayan, hocalık yapan bir arkadaşım. Onunla 20 yıldır hiç kopmadık, hep görüştük. Evet, o gece bir araya gelip sohbet ettik. Sevgilim değil. Ayrıca yeni bir ilişki için çok erken olduğunu düşünüyorum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.04.2006
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.