Magazin

Cipi bırak kızına bak

Cipi bırak kızına bak

Efe Özbilgin alacak davası açtı, Deniz Akkaya'nın sabrı taştı. Akkaya, Milliyet'nin Cadde ekine yazdığı mektupta "Cip hediye değil, benimdi. Kızımın ihtiyacı için sattım. Asıl üzüntüm, Ayşe'nin nüfus kağıdını çıkarmaması" dedi.

Güncellenme tarihi:
Çağdaş Ertuna / Millyet - Deniz Akkaya'yla doğum öncesinde Miami'de buluşmuştuk. Tek başına ama çok istekli ve heyecanlıydı. - Çocuğunun babası Efe Önbilgin ile ilişkisi hakkında çok şey yazıldı çizildi ama o hep sessiz kalmayı tercih etti. - Ancak dün çıkan haber, bardağı taşıran son damla oldu. Çünkü Önbilgin, "Hediye ettiği cipi başkasına sattı" gerekçesiyle Akkaya'ya 86 bin TL'lik dava açmıştı. - Akkaya, bunun üzerine suskunluğunu bozmaya karar verip bana bir mektup yolladı. - "Ricalarıma rağmen kızımın nüfus cüzdanı çıkmadı" diyen Akkaya'nın mektubunu, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz. İşte Deniz Akkaya'nın mektubu Suskunluğumu korumamın, yaptığım tek röportajda dahi gerçekleri söylemeyerek aslında olması gerektiği şekilde anlatmamın tek nedeni tüm bunların Ayşe'ye kötü birer miras olarak kalacak olmasıdır. Efe Önbilgin, 2006 senesinde hayatımda yoktu. O seneden beri her ay banka kredisini ödediğim zaten dört senedir kullandığım arabamı evet, sattım. Kızımla birlikte yaşadığımız evin tüm masrafları ve canım kızımın ihtiyaçları için. Bunda utanılacak bir taraf mı var? Hamileliğim ve sonrasında çıkan haberler arasında yine düzeltmesi kendisinin görevi olan bir başka haber de doğum hediyesi olarak bana Porsche marka spor otomobil alınmasıydı. Benim zaten böyle bir beklentim olmadı. Olamaz. Ayşe'dir bana en büyük hediye. Bu araba Efe Önbilgin tarafından alınmış ve kullanılmaktadır. Ve Ayşe'yi evlilik nedeniyle göstermemek nasıl hastalıklı bir zihnin ürünüdür? Maalesef ki türlü rica ve ısrarlarıma rağmen minik kızımın nüfus cüzdanı çıkmadı. Bir anne olarak aylardır tek üzüntüm babasının Ayşe'nin nüfus cüzdanını çıkartmamasıdır.
Yayın tarihi: 05.05.2010
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.