Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

"Cinsel hayatında problem yok"

"Cinsel hayatında problem yok"

İbrahim Tatlıses'in sürpriz evliliği, Derya Tuna'yı yıktı. Tatlıses Kebap'ta yemek yerken cep telefonuna gelen fotoğraflarla nikâhtan haberdar olan Tuna'yı arkadaşları teselli etti.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
"Cinsel hayatında problem yok"
İbrahim Tatlıses'in tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinde sevgilisi Ayşegül Yıldız ile nikâh masasına oturması, yakın çevresi için de sürpriz oldu. Sanatçının eski hayat arkadaşı ve oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna, haberi Kilyos yakınlarındaki Tatlıses Kebap'ta arkadaşlarıyla yerken aldı. Cep telefonuna gelen fotoğraflarla büyük şok yaşayan Tuna'nın gözleri doldu.

Üst üste sigara içen Tuna'yı arkadaşları teselli etti. Kendisini görüntüleyen "Duymayan Kalmasın" ekibinin sorularını yanıtlamamak için oradan hızla ayrılan Tuna, daha sonra "Kendilerine mutluluklar dilerim" diye kısa bir açıklama yaptı.

Oğlum üzüldüğü için üzüldüm

sacitaslan.com sitesinde de Derya Tuna'yla yapılan telefon konuşmasına yer verildi. Tuna, Yasemin Kutsi ile yaptığı görüşmede şunları söyledi: "Benim 19 yaşında bir oğlum var. Konuşulacak çok şey var ama hiçbir şey söylemeyeceğim. Hakkımda 'intihar etti' deniyor. İntihar edilecek bir durum yok. Ben zaten kendisiyle görüşmüyordum. O kötü olaydan sonra bile çok sık görüşmedim. 3,5 ay kadar Darüşşafaka'da yattı, sadece bir kere ziyaretine gittim. Ben oğlum üzüldüğü için üzüldüm, onun dışında üzülecek bir şey yok. 'İdo babasına sitem etti' demişler.

İdo çok efendi bir çocuktur. Önceden nikâhtan haberim olsaydı onu bu duruma hazırlardım. Çocuk ziyaret için babasının yattığı hastaneye gidiyor ve bu durumu öğreniyor. Tepkisi normal. Birkaç gün üzüntüsü sürer ama İbrahim Tatlıses onun babasıdır. Bu tepki hali geçecektir. Aynı evde olduğumuz halde ben bile oğlumu görmüyorum, bana yalnız kalmak istediğini söyleyerek yakın arkadaşlarıyla birlikte odasına çekildi."

Bu acele niye?

Tuna, sözlerine şöyle devam etti: "Ben İbrahim Bey'e tepkili değilim. Hayatımda sadece oğlumun babası olarak kalacaktır. İbrahim Bey'in hayatında elbettte birisi olacak. Bu Ayşe olur Fatma olur. Ama bu adamın sol tarafı felçli. Bu durumunda bu kadar çabuk ve acil evlenmesine şaşırdı herkes haklı olarak. Bu konuda son söyleyeceğim söz; inşallah sonları iyi olur."

Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız, geçtiğimiz mart ayında İbrahim Tatlıses'in tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi'nde iki kez kavga etmiş, birbirlerine hakaretler yağdırmışlardı.

Cinsel hayatında problem yok

Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi: "Her geçen gün daha da iyiye gidiyor durumu. Herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan yürüyebiliyor. Son zamanlarda sol koluna ağırlık verdik. Tedaviye hastanede devam etmeyi daha uygun buluyoruz. Eve çıkması için şimdiden süre belirlemek zor. Cinsel hayatıyla ilgili de bir problem yaşamadığını söyleyebiliriz." Tatlıses'in Almanya'ya hem tedavi hem de balayı için gideceği öğrenildi.

Kaynak: Hürriyet

Nikah fotoğrafları için tıklayın!


374
dahafazlası
YORUMLAR

derya hnm.sen değilmiydin ibo evliyken beraber olan perihan savaş evliyken sende onun yuvasını yıktın deryaa hnm.sende iboyu sevmedin sadece parasını şöhretini sevdin,hatırlasana,şimdi duygu sömürüsü yapma.iboyu kimse sevmez parasını sever bu ayşegülde aynı yolun yolcusu.paraya tapan ların aşkı bu.62 yaşında ibo ile 30 yaşında hanım yakışıyormu,zaman bunları ortaya çıkaracaktır.

körfezli 04.10.2011 09:45:12

derya hanım o aradığını buldu evlense ne yazarr sen hanim hanımcıksın öylede kalınn para varya ona gitooo

NIKS12 02.10.2011 02:00:24

Derya hanım siz mukemmel bir anne ve kişisiniz herkes ettiğini bulur her zaman ki gibi aağırlığınızı hanımefendiliğinizi koruyun

nermin akuş 30.09.2011 14:15:32

BIRAK NE YAPACAKLARSA YAPSINSINLAR ETME BULMA DÜNYASI

YUNUS BÜLHÜT 29.09.2011 12:34:44

geçmiş olsun derya hanım

sinan malatyalı 29.09.2011 10:43:42
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.