Magazin

Cindy'ye 'aç gözlü' suçlaması

Cindy'ye 'aç gözlü' suçlaması

Erkek kardeşini lösemiye kurban veren güzel model Cindy Crawford'un başı, kan kanseri hastası çocuklara yönelik yardım kampanyası ile dertte...

İngiliz The Sun ve İsviçre Blick gazetesinde yer alan haberlere göre iki çocuk annesi Cindy Crawford'un, Romanyalı yardım kuruluşu Valente Umane'ye yapacağı yardım kampanyası için kurumdan özel jet, kalınacak yer ve personel için 163 bin frank istediği ortaya çıktı.

Dört çocuğun hayatına eş
Lösemi hastası 3 yaşındaki Lucian'ın annesi Anna Maria Tagoe, topmodeli 'aç gözlü' olarak değerlendirdi. Tagoe, Crawford'un yaptığının hiç de alkışlanacak bir şey olmadığını söyleyerek, bu lüks harcamalarla dört kan kanseri hastası çocuğun hayatının kurtulabileceğinin altını çizdi.

Kurumun toplamayı beklediği para ise Crawford'un talep ettiği miktardan biraz daha fazla. Güzel model, bir süre önce lösemi hastası çocuklarla fotoğraf çektirerek gazete ve dergilerde yer almıştı.
Yayın tarihi: 21.07.2005
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.