Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Çıldırtan soru!

Çıldırtan soru!

Ozan Güven ile sevgilisi Yosun Güreli'nin akşam yemeği tatsız bitti. Ünlü oyuncu, özel hayatıyla ilgili soru sorulunca sinirlendi.

Geçen kıştan beri Yosun Güreli'yle beraber olan Ozan Güven, önceki akşam sevgilisi ve kalabalık bir arkadaş grubuyla Cihangir'deydi. Gece boyunca çok keyifli görünen oyuncu, yemeğin sonunda sevgilisini yolcu etmek üzere dışarı çıkınca olanlar oldu. Bir muhabirin "İlişkiniz nasıl gidiyor Ozan Bey?" diye sorması üzerine sinirlenen Güven, sevgilisini yolcu ettikten soluğu muhabirin yanında aldı.

Ne saldırması, abartmayın

"Sana ne benim ilişkimin nasıl gittiğinden, sen kimsin, ne cüretle bana bu soruyu sorabilirsin?" diye muhabire çıkışan Ozan Güven, ardından mekana geri döndü. Mekan çıkışı sakinleştiği görülen ünyü oyuncu, "Neden böyle bir tepki gösterdiniz" sorusuna "Ne küfürü, ne saldırması, abartmayın lütfen, öyle bir şey olmadı arkadaşlar" deyip oradan ayrıldı.

Muhabirle burun buruna

Ozan Güven, kendisine soru soran muhabirle girdiği diyaloğ sırasında sinirlerine hakim olamadı. Özel hayatıyla ilgili soruya yanıt vermeyen ünlü oyuncu, bir süre sonra mekana geri dönüp arkadaşlarıyla sohbete devam etti.

(Hürriyet)
305
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.