Magazin

Çifte kutlama

Çifte kutlama

Ebru Gündeş, İran asıllı Azeri eşi Reza Zarrab’tan olan kızı Alara ile birlikte yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

Kutlamaya Ebru Gündeş’ in eşi Reza Zarrab başta olmak üzere Zarrab’ ın tüm ailesi katıldı. Akşam saatlerinde kızı Alara ile birlikte mumları üfleyerek 38. yaş gününü kutlayan Ebru Gündeş, 1’ inci yaşını dolduran kızını uyuması için eve gönderdi.

Mekanı Kapattı, 45 Dakika Eğlendi
Çırağan Sarayı’ nda yapılan kutlamanın ardından Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, eğlenmek için Asmalımescit’ teki Ablam’ a geldi. Özel kutlama nedeniyle mekanı kapattıran Zarrab ve Ebru Gündeş, eğlenmek için geldikleri mekandan yaklaşık 45 dakika sonra çıkış yaptı. Bir hayli yorgun oldukları gözlenen ikiliden Ebru Gündeş’ in yaşadığı mutluluğun yüzüne yansıdığı görüldü. Ebru Gündeş’ in doğum gününe Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber, Armağan Çağlayan, Kuşum Aydın gibi tanınmış isimler katıldı. Çıkışta gazetecilerin doğum günü ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan Gündeş, “Herkese teşekkür ediyorum” demekle yetindi. Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, konaklamak için Swissotel’ e girdi.

Yayın tarihi: 14.10.2012
280
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.