Magazin

Charlize Theron'un hamak keyfi

Charlize Theron'un hamak keyfi

Oscarlı sinema oyuncusu Charlize Theron, tatilini geçirdiği Antalya'nın Kemer İlçesi Çıralı sahilindeki otelde, hamak üzerinde kitap okurken objektiflere yakalandı.

Güzel yıldızın fotoları sağda

2004 yılında 'Monster' (Cani) filmiyle En İyi Oyuncu dalında Oscar ödülünü alan Güney Afrika doğumlu Charlize Theron, sevgilisi Stuart Townsend ile birlikte Kemer'e bağlı Çıralı'da tatilini geçiriyor.

Çıralı sahilindeki Olympos Lodge Otel'de konaklayan ünlü yıldız, tanınmamak için şapka ve güneş gözlüğü takıyordu. Theron'un iki koruması, görüntü alındığını fark edince muhabirleri engellemeye çalıştı.

Hamak üzerinde dinlenen güzel yıldız, bir yandan da John Irving'in "Dördüncü El" adlı eserinin Almanca versiyonunu okuyordu. Theron, daha önce Irving'in aynı adlı eserinden uyarlanan "The Cider House Rules" filminde oynamıştı. "Dördüncü El"in de sinemaya uyarlanacağı ve George Clooney'in rol alacağı şeklinde haberler çıkmıştı, bu da akla "Acaba filmin kadın oyuncusu Theron mu olacak, filme odaklanmak için Türkiye'ye mi geldi" sorularını getirdi.
Yayın tarihi: 01.04.2006
621
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.