Magazin

Charlize Theron'a özel mesaj

Charlize Theron'a özel mesaj

Hayatının son günlerini yaşayan büyükannesi ünlü yıldıza böyle yalvardı: "Lütfen bir kez olsun beni ara."

Hollywood'un pırıltılı yaşamının ardında çok fazla konuşulmayan dramlar var. Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron'unki de bunlardan biri. Belki de en çarpıcısı..

Alkolik olan babasını bir gece eve alkol duvarını aşmış halde gelip "anneni de seni de öldüreceğim" diye tehditler savurduğu gece Theron'un hayatı için bir dönüm noktası oldu.

Yıldızın, kontrolden iyice çıkmış olan babası, annesi Gerda Theron tarafından vurulup öldürüldükten sonra da genç yıldız için hiçbir şey eskisi gibi olmadı.

Charlize Theron, o korkunç geceden kısa bir süre sonra doğup büyüdüğü Güney Afrika'yı terk etti ve babasının ailesinden hiç kimseyle görüşmedi.

Güzel yıldızın yıllardır görmediği babaannesi Bettie, hayatıın son yıllarında artık ünlü torununu görmek istiyor. Ama hasta olan yaşlı kadının Theron'a ulaşmak için sarf ettiği tüm çabalar sonuçsuz kaldı. Theron, kendisiyle iletişim kurmak için defalarca mektup yazan büyükannesine cevap vermeyi reddetti.

İnternetteki pr-inside.com sitesinin haberine göre yaşlı "Charlize için o geceyi yaşamanın ve ondan sonrasının çok zor olduğunu biliyorum. Ben hem o gece ölen oğlum için hem de torunlarım ve gelinim için üzülüyorum. Ama beni daha çok üzen nokta Charlize'in beni görmek istememesi" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.01.2008
271
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.