Magazin

Charlize eline makası aldı

Charlize eline makası aldı

Oscarlı aktris Charlize Theron, bundan sonra filmlerdeki aşk sahnelerini gözüne hoş görünmezse 'altın makas' yetkisini kullanarak sansürleyecek.

Güncellenme tarihi:
Charlize Theron'un, kontratlarına rol aldığı filmlerdeki kendisinin çıplak göründüğü aşk sahnelerini kesme yetkisini içeren bir madde koydurduğu ortaya çıktı. Oscar ödülünü kazandıktan sonra pek çok film projesi önerilen oyuncu, kendisine bu hakkın tanınması halinde projelere 'evet' dediğini belirtti. Bu şart adetten oldu Film projelerini seçerken çok titiz davrandığını da vurgulayan Charlize Theron, "Ben film kontratlarına her zaman bu şerhi koyduruyorum. Yönetmenime güvenmekten yanayım. Ancak daha sonra izlemek istiyorum. Bu, 'şuramı çekin, buramı çekmeyin' anlamını taşımıyor. Ama, 'eğer çok gerekiyorsa çekin ve lütfen izin verin sonradan izleyeyim' anlamına geliyor" dedi. Yeni projede ajanı oynayacak Theron, önümüzdeki günlerde MTV'nin 'Aeon Flux' adlı filmin beyazperde versiyonunda sert ve acımasız dişi ajan Aeon rolünde kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Charlize Theron, 'Cani' (The Monster) adlı filmde dünyanın ilk seri katili Aileen Wuornos'u canlandırmış ve yapılan makyajla tanınmayacak kadar değişen güzel yıldız oyun gücüyle eleştirmenlerden tam not almıştı. Charlize'i es geçmeyin!
Yayın tarihi: 25.08.2004
344
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.