Magazin

Ceyda Düvenci bir günde barıştı

Ceyda Düvenci bir günde barıştı

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, Bodrum tatili sırasında kavga ettiği eşi Engin Akgün ile bir gün sonra barıştı. Çift, plajda mutluluk pozları verdi.

Güncellenme tarihi:

CEYDA DÜVENCİ FOTOĞRAFLARI

Reyting rekortmeni “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin Elif’i Ceyda Düvenci, Bodrum tatiline devam ediyor. Düvenci hafta içi Bodrum’da kızı Melisa Nur ile denize girerken görüntülenmişti. Düvenci’nin yanında işadamı eşi Engin Akgün’ün olmaması dikkat çekmişti. Kızıyla denize girip oyunlar oynayan ve kızı uyuduğunda da 1000 sayfalık kitabını okuyan Düvenci’ye tatilde eşinin de eşlik ettiği öğrenildi. Ancak Düvenci’nin eşiyle Torba’daki Grand Yazıcı Otel’de kavga ettiği ortaya çıktı. Görgü tanıklarının iddiasına göre Düvenci, sık sık plajında görüldüğü otelde eşiyle şiddetli bir kavgaya tutuştu.

Küslük kısa sürdü
Kavga sırasında Düvenci’nin, maddi konulardan şikayet ettiği, “Masrafları hep ben karşılıyorum” dediği öne sürüldü. Pek çok kişinin duyduğu bu kavganın ardından Akgün, kızı ve eşini orada bırakıp oteli terk etti. Akgün’ün İstanbul’a döndüğü belirtildi. Ancak ayrılığa fazla dayanamayan çift, bir gün sonra Bodrum’da bir arada görüntülendi. Barışan ve yaşadıkları kavgayı geride bırakan çift, neşeli halleriyle ilgi çekti. Engin Akgün eşine güneş kremi sürdü ve aralarındaki buzları erittiklerini gösterdi. Son aylarda protein ağırlıklı beslenerek doğumda aldığı kilolarını veren Düvenci ise görüntülendiğini fark edince gazetecilere el salladı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 23.07.2012
766
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.